Paspartu Kartonu modelleri, toptan ucuz paspartular nereden alınır, satılır sorularınıza cevaplar burada. Asitli-asitsiz  ve kadife paspartu modelleriyle hizmetinizdeyiz. İthal-yerli üretim her çeşit ve renkte yüzlerce zengin çeşidi sizleri bekliyor. Siyah, beyaz, krem, mavi, lacivert, kırmızı, bordo, gümüş, gri, altın, yeşil, pembe ve diğer tüm renklerde paspartu renklerimiz mevcuttur.

Paspartu Kağıdı

Uygun fiyatlı, ucuz, bol renk çeşidi ile paspartular burada. Toptan ve perakende Paspartu Kartonu istenen adette, ister plaka, ister kesili, isterseniz pencere açılarak kartonu teslim alabilirsiniz. Toptan alımlarda özel indirimler uygulanmaktadır. Kalitesiz solan basit ürünlerden farklı, kaliteli ürünlerdir. Zamanla solma yapmaz. Eserlerinize özel hava katar. Çeşitli renklerde yüzlerce zengin çeşit arasından seçim yapma şansı vardır. Fon kartonu olarak da adlandırılır. Bazı sektörlerde fon kağıdı kartonu olarak da isimlendirilir.

Paspartu Kartonu

Paspartu Kartonu

PASPARTU KAĞIDI MODELLERİ renk renk ve kalınlık tadır. Resimleriniz, fotoğraflarınız, sanat eserleriniz, hat ve ebrularınız için kullanılır. Daha göze gelmesini ve güzelleşmesini sağlar. Resmin karışıklığı ile çerçevenin desenini birbirinden ayırır. Kontör gibi resminizi sarar. Resminize uygun renkte kartonu seçerseniz, daha da güzellik katar. Eser ön plana çıkar. İşlevi eseri rahat bırakmaktır, kendini daha belli eder. Çerçevenin ön plana çıkmasını engeller.  Aynı zamanda eserin cama yapışmasını da engeller. Ortamda bulunan nem zamanla cama irtibat eden eseri cama yapıştırır. Bir süre sonra yırtılmadan çıkmaz.

PASPARTU FİYATLARI

Kalınlık, ölçü ve imal yerine göre değişir. Paspartu Kartonu, plaka, paket ve toptan fiyatlar ayrıdır. Ana renklerin haricinde renkler farklı fiyatta olabilir. Kesili istendiğinde ve ya pencere açılmasında fiyatlara işçilik eklenir. İstediğiniz ölçüde içi açılır.

Asitsiz Paspartu Nedir ?

Fransızca passe-partout kelimesinden dilimize çevrilen Paspartu, resimleriniz, eserleriniz, hat ve ebru tarzı görsellerinize uzun yıllar içinde zarar vermemesi için kullanılan ürünlerdir. Kalınlık vermesinin yanında, eser sahibine ait bilgi (ad, soyad, rumuz vb.) ve eserin adı da yazılır. Çok uzun yıllar boyunca korunaklı bir şekilde saklanmasını istediğiniz eserler için kullanılmaktadır. Asitli paspartuların zamanla asit sebebi ile eseri soldurduğu, çürüttüğü düşünülür. Bu sebeplerden dolayı yüksek maddi-manevi değeri olan eserlerde kullanılır. Diğer ürünlere göre fiyatı daha yüksektir. Acid Free Passepartout olarak adlandırılır.

Paspartularımızı özel profesyonel 45 derece hassas kesim yapan makinelerde işlemekteyiz. Oval ve düz kesim işlemleri temiz ve çapaksız şekilde kesilir. Kesim şekilleri isteğe göre değişir. Yüzlerce renk arasından istediğiniz şekilde kesimler yapılır. Kesimi ustalık ve özen isteyen iştir. Eserin en göze gelen yerlerini sarar ve esere ayrı hava katar, resminizi tamamlar, tasarımın gerçekten göze çarpmasını sağlamak için mükemmel bir yoldur. Beyaz, yeşil, siyah, kırmızı, krem ve bej gibi çok ana ve ara renkleri mevcuttur.