Müze Camı

Kaliteli Müze Camı (Museum Glass) fiyatları hakkında bilgileri İstanbul’daki galerimizden  iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Müze Camı nedir. Sanat eserleriniz uv ışınlarından korunması, zamanla sararmamasını sağlamak ve net görülmesi için kullanılan özel camdır. %99 oranında zararlı ışınları süzer, eserin yıllar boyunca sağlıklı kalabilmesini sağlar. Kaliteli, gerçek uv ışın süzen uygun fiyatlı, ekonomik ve ucuz müze camları bulunur. İthal ürünlerdir. Plaka ve kesili halde satış yapılır.

Tru-Vue Müze Camı, yansıtmayan ve %99 UV koruması sağlayan bir üründür. Uygulama sonrası cam yokmuş hissi yaratır. Zararlı ışınlar sebebiyle zaman içinde oluşan solma, sararma etkisinin %99 UV koruması ile önüne geçilir. Eserin renklerini korur ve orijinal hali ile kullanılması sağlanır. Bu ürün ile sanat eserleriniz, fotoğraflarınız ve diğer kişisel hatıralarınız hem korunur hem de eşsiz görüntüleri aynı kalır.

Müze Camı İstanbul

Dünyada müze, galeri ve resim çerçevecisi tarafından kullanılan, küçük detayları bile net olarak gösteren müze camı, özellikle resim koleksiyonerleri için büyük kolaylık sağlar. Eserleriniz çerçevelendiğinde MÜZE CAMI görünmez bir hale bürünür. Fark edilmesi zordur. Hat, ebru, sulu boya, pastel ve benzeri bir çok eserde kullanılabilir. Dünya’da bir çok sanatseverin kullandığı özel ürünlerdir. Resimlerinizi yüksek kalitede korur. Eserler yıllar boyu solmadan zarar görmeden kullanılır. Bu ürün anti reflekte ve antistatiktir. Antireflekte özelliğinden dolayı, mükemmel nitelikte yansıtmasız görünüm, daha canlı, parlak renkler ve mükemmel kontrast seviyesi sağlıyor. Yansımaları, renklerin solmasını, ürünün sararmasını önler, kontrast seviyesini korur ve ürün net, canlı ve pürüzsüz görünür. Sanat eserleri için en iyi seçenektir.

Daha önce çerçeve yaptırdığınız eserlerinizin camları değiştirebiliriz. Eserlerinize zarar vermeden sadece camı değiştirir, istediğiniz gibi görüntüye kavuşturabiliriz. Bize ölçü vererek istenen ölçüde kesili cam da alabilirsiniz. Kesili cam fiyatları için iletişime geçiniz. Güncel fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

    • Yansıtmasız
    • %99 UV koruması
    • Çizilmeye karşı dirençli
    • Anti-Statik
    • Cama göre %50 daha hafif