SERTİFİKA ÇERÇEVESİ çeşitlerini, fiyatlarını ve ucuz modellerini sitemizden görebilirsiniz. 210 x 297 mm standart ölçü ve özel ölçülerde ahşap ve plastik Sertifika Çerçeveleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. İmalattan toptan ve perakende satış, A4 SERTİFİKA ÇERÇEVESİ üreticisi tedarikçisinden alma imkanını kaçırmayınız.
Dekoratif renkli her kalınlıkta sertifika çerçevelerini görmek için iletişime geçiniz. Ahşap, plastik ve alüminyum örnekleri bulunmaktadır. Renk renk, her kalınlıkta çerçeve bulunmaktadır. Ceviz, koyu ceviz, meşe, altın, gümüş, beyaz, siyah, mavi, lacivert, kırmızı, pembe ve varak renkleri vardır. 2 cm kalınlıktan 10 cm e kadar çeşitli kalınlıklarda ürünler mevcuttur.

Sigorta, öğrencilere verilen eğitim, bayilik belge çerçevesi kursların, patent firması doküman vergi levhası çerçeveleri yapılır. İstediğiniz farklı ölçülerde özel sertifika çerçeve imalatı yapılmaktadır. Uygulayacağımız modelleri beraber dizayn edebiliriz. Paspartulu, mat düz camlı, slipli özel tasarım çerçeveler yapılmaktadır. Ahşap çerçeve ve plastik çerçevelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Altın-gümüş renkte çerçevelerin yanı sıra her renk çerçeve bulunmaktadır. Firma logoları çerçeveye baskı yapılabilir.

Online a4 sertifika çerçeve satın al

a4 sertifika cercevesiFiyatları seçilen çerçevenin cinsine kalınlığına büyüklüğüne göre fiyatlar değişir. Paspartu ve slip kullanımında ölçüde değiştiği için fiyat değişir. Çerçeveci‘de toplu ve adetli işlerde özel indirimler uygulanır. Mail ve iletişim ile görüşerek istediğiniz modeli imal edelim. İmalatçısı ve tedarikçisi olduğumuz ürünlerin kalitesi yüksek ve fiyatları ekonomiktir.

A4 ahşap sertifika çerçevesi ve A4 plastik sertifika çerçevesi i ve kendi imalatımız dır. Kaliteli ucuz temiz ahşap ve plastik çerçevelerimiz için numune isteyiniz.

Mat veya düz camlı olarak yapılır. Lamine malzemeden içi dolu kaliteli çerçeveden imal edilir. Arkasına çift oluklu karton kullanıldığı gibi plastik arkalık  da kullanılır. Esner çivili gelen ürünün çivileri esnetilip karton çıkarılır ve görsel konur. Duvara asmak için tırtıllı askı bulunmaktadır. Artık kullanıma hazırdır.