A4 Çerçeve İmalatı, toptan, perakende, ucuz A4 ahşap plastik resim çerçeveleri. A4 kağıdı boyutunda belge, doküman çerçevesi modelleri ve fiyatları. A4 Ahşap Çerçeve – A4 Plastik Çerçeve Satışı.

A4 ÇERÇEVE modelleri, fiyatları ucuz çerçeve çeşitleri hakkında merak ettikleriniz burada. A4 boyutu ölçüleri nde ahşap ve plastik çerçevelerimiz bulunmaktadır. 21 x 30 ebatlı ucuz A4 çerçeve kurumsal firmalara özel fiyat indirimlerle satılmaktadır. A4 kağıdı boyutunda çerçeve arıyor iseniz tam yerindesiniz. A4 sığacak büyüklükte çerçeve olarak ta aranmaktadır. Standart yazıcı kağıtları bu ölçüdedir. Tüm Dünyada standart ölçüdür.

A4 Çerçeve Modelleri

Ürünlerimiz A4 Ahşap ÇerçeveA4 Plastik Çerçeve –  A4 Alüminyum Çerçeve olarak üç çeşittir. Ucuz, kaliteli, ekonomik ürünleri sizlere toptan ve perakende olarak imalattan toptan perakende satış yapmaktayız. Özel model paspartu kartonu ile slipli özel çerçeveler de yapılmaktadır. Her renkte ve kalınlıkta çeşidimiz bulunmaktadır.

Ürünlerde kullanılan çerçevelerin içi dolu, polistren lamine malzemelerdir. A4 Çerçeveler arkası ve içi boş, harcı alem ürünler değildir. Çerçeve yapıldığında  kendine has bir ağırlık ihtiva eder. Dilenirse mat ve düz cam seçenekleri vardır. Plastik arkalık kullanıldığında masa üstü ve duvarda kullanılabilir. Ceviz, koyu ceviz, meşe, natürel, mavi, beyaz, kırmızı, lacivert, siyah, pembe, altın ve gümüş renkleri mevcuttur.

a4 cerceve toptana4 çerçeve
a4 çerçeveler
ucuz a4 çerçeve

Göndereceğiniz çerçevelerin kargolarda kırılmaması için cam yerine asetat kullanılır. Asetat esnek plastik malzemedir. İster matobel isterseniz düz cam kullanılır. Asetat ve pleksi isteğe göre kullanılır. Bu ürünler aynı zamanda A4 Resim Çerçevesi ve A4 Boş Çerçeve olarak da adlandırılır. Resmi evraklarınız diploma ve sertifikalarımız için özel üretilmiş ürünlerdir.

Belgeler, A4 sertifikalar, başarı takdir teşekkür, kurs ders bitirme belgeleri ve resmi kayıtların konduğu 21 x 30 cm ebadındaki çerçevelerdir. Tüm dünyada ölçüsü değişmez, aynıdır. Normal yazıcı kağıdı ölçüsüdür. 21 x 29,7cm / 210 x 297 mm ölçülerindedir. A4 kağıt çerçevesi dokuman çerçevesi olarak da geçer.

Piyasada bulunan enjeksiyon baskı içi ve arkası boş olan harcı alem basit çerçevelerden değildir. Sanatsal piyasanın kullandığı içi dolu çerçevelerdir. 2,90cm uzunluktaki profillerin kesilip çakılmasıyla imal edilir. Diğer ucuz çerçevelerin renkleri bulunmazken, bizde her renk mevcuttur. Kaplamaları zamanla solma yapmaz. Altın ve gümüş renkleri de vardır.

Cam olarak isteğe göre mat cam kullanılır. Mat cam, ışığı güneşi yansıtmazken, düz  yansıtır. Klasik camın fiyatı daha düşüktür. Asetat ve pvc de kullanılabilir. Kırılmaz ve fiyatı daha da düşüktür. Bunlarında antireflekte olanları vardır.

a4-ahsap-cerceve

A4 Ahşap Çerçeveler

Kaliteli ekonomik ucuz a4 ahşap çerçeve örnekleri.

A4 Plastik Çerçeve

A4 Plastik Çerçeveler

210 x 297 mm ucuz kaliteli a4 plastik çerçeve çeşitleri.

a4 aliüminyum çerçeve

A4 Alüminyum Çerçeveler

21 x 29,7 cm alümiyum rondo ve gönye köşe çerçeve model ve fiyatları.

A4 Plastik Çerçeve fiyatları, seçeceğiniz çerçevenin kalınlığına ve imalatına göre değişir. Genellikler 22mm kalınlıkta çerçeveler seçilir. Piyasada uzak doğu işi sonradan kararan içi arkası boş çerçeveler kullanmamaktayız. Çerçevelerimizin içi doludur.  A4 plastik çerçeve bir ağırlık arzeder. Bu da kullanıcıya kaliteyi hissetirir.

A4 Ahşap Çerçeve kaliteli ahşap dan mamul camlı veya camsız çerçevelerdir. 2cm den başlayarak istenen kalınlık ve renkte üretilebilir. Ürünler sizin istediğiniz şekilde dizayn edilebilir. Masa da ve duvar da kullanılabilir. Kalitesine göre ucuz modellerimiz görebilirsiniz. Fiyatları çerçeveye göre değişmektedir.

A4 Alüminyum Çerçeve model ve seçenekleri için irtibata geçebilirsiniz.  Rondo köşe ve gönye köşe kaliteli ekonomik ucuz alüminyum çerçeve fiyatları burada. Toptan perakende imalattan satış. Her türlü görüş, öneri ve merak ettikleriniz için arayabilirsiniz.